Ubytovanie a izby

POLOHA

Chata Raj Dedinky ubytovanie v Slovenskom raji, Dedinky-Dobšinská Maša

Chata Raj Dedinky ponúka ubytovanie v jednej  z najkrajších oblastí Slovenska, v Národnom parku Slovenský raj. Nachádza sa na veľmi tichom mieste na okraji obce Dedinky - v časti Dobšinská Maša len pár metrov od priehrady Palcmanská Maša s výhľadom na prírodu Slovenského raja.  Ide o samostatný objekt, ktorý je k dispozícii len Vám. 

EXTERIÉR a INTERIÉR

Chata je bývalý rodinný dom, ktorý bol v interiéri kompletne zrekonštruovaný v roku 2017. Obytné sú dve podlažia s plochou 200m štvorcových a v suteréne sa nachádza miestnosť pre bicykle, lyže a potreby do záhrady. Steny prízemia sú obložené dreveným obkladom a vytvárajú veľmi príjemnú atmosféru. Pred chatou sa nachádza lúka a les. Z jednej strany je situovaná priehrada. Z druhej strany na vedľajšom pozemku  rodinný dom majiteľov chaty. Za chatou je Vám k dispozícii veľká záhrada a tečie tu potok, ktorý oddeľuje tento pozemok od susedných záhrad. K dispozícii je aj dláždená terasa a ohnisko s posedením. Parkovanie je možné pri chate.

DISPOZÍCIA IZIEB

4  izby s vlastnou kúpeľňou a TV. 
+ 3 izby s vlastnou socialkou a TV v podkroví v dome vedľa (u majiteľov), 30m
1x päťka, 1x štvorka, 1x trojka, 1x trojka, +3 prístelky podľa potreby. 
1 x priestranná a kompletne vybavená kuchyňa s TV.
1 x spoločenská miestnosť s veľkoplošnou LCD TV,  X-Boxom a prehrávačom 3D filmov. 

Chata: 200 m štvorcových: 2 poschodia + odkladacia miestnosť.  
+ 100m štvorcových: 3 izby v podkroví vedľajšieho domu.

KUCHYŇA

Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou s indukčnou varnou doskou, umývačkou riadu a elektrickou menšou rúrou. K dispozícii je veľká chladnička s mrazničkou, rychlovarná konvica, mikrovlnka a základné vybavenie - taniere, príbory, poháre, hrnce a panvice v dostatočnom množstve. 12 miest na sedenie a dostatok miesta pre uloženie Vašich potravín. 

SPOLOČENSKÁ MIESTNOSŤ

Nachádzajú sa tu veľkoplošná 3D LCD TV,  3D Blue Ray prehrávač, DVD filmy a roprávky, X-Box Kinect, Spoločenské hry, hračky pre deti, 2 váľandy, pohovka a konferenčný stolík. Krb je toho času mimo prevádzky.

IZBA č. 1

Nachádza sa tu manželská posteľ, skriňa a LCD TV. K tejto izbe patrí samostatná kúpeľňa č. 1 a samostatné WC č. 1 na chodbe hneď vedľa izby. Možnosť menšej prístelky pre dieťa do 12 rokov.  

IZBA č. 2

Nachádza sa tu manželská posteľ a jedno-lôžko, šatníkova skriňa, nočné stolíky  a LCD TV. Táto izba má vlastnú kúpeľňu so sprchou a wc. Možnosť prístelky pre dieťa. 

IZBA č. 3

Izba je 4-posteľová s vlastnou kúpeľňou. Nachádza sa tu manželská posteľ a 2 samostatné lôžka, šatníkova skriňa, nočné stolíky.  V kúpeľni sa nachádza umývadlo, sprcha a wc. 

IZBA č. 4

Izba je 5-posteľová s vlastnou kúpeľňou. Nachádza sa tu manželská oddeliteľná posteľ a 3 samostatné lôžka, šatníkova skriňa, 4 stoličky, stôl a LCD TV s DVD prehrávačom. V kúpeľni sa nachádza umývadlo, sprcha a wc. Možnosť prístelky. 

IZBA č. 5, 6, 7

Pripravuje sa...

Video interiér chaty